Карпатський НПП

На Прикарпатті майже чотири гектари заповідних земель Карпатського національного парку вартістю 15 мільйонів гривень віддали в приватні руки, під забудову.

Про це пишуть Версії з посиланням на Подробиці.

Дванадцять ділянок на березі річки Прутець ще кілька років тому отримали немісцеві – жителі Вінничини, Запорізької, Дніпропетровської Київської областей, і навіть Криму. Рішення про передачу землі прийняла Татарівська сільська рада. А керівництво Карпатського національного парку земельну оборудку помітило нібито нещодавно. Прокуратура Івано-Франківської області пред’явила до Яремчанського міського суду дев’ять позовних заяв.

“- Із цих ділянок були передані для будівництва, дві – для ведення сільського господарства. Наразі триває судовий розгляд щодо екс-директорки одного із відділів Держкомзему, яка також є директором державного підприємства. Прокуратура звернулася до суду з позовними заявами з вимогою визнати недійсними державні акти на право власності”, – повідомила Іванна Федик, прес-секретар Івано-Франківської обласної прокуратури.

На Прикарпатті чиновники розбазарили 4 гектари заповідника