ato

Громадська ініціатива “Поранені SOS” разом із представниками ТОВ “Даноша” розподілили допомогу пораненим учасникам АТО з Тлумацького, Верховинського, Тисменицького, Долинського районів та міста Франківськ.

Кошти стали черговим траншом ТзОВ “Даноша” для поранених бійців АТО з Прикарпаття. Перерахунок коштів здійснить благодійний фонд “Вітчизна”. В експертній раді фонду — лікар, священик та громадські активісти.

Як повідомляли ”Вікна”, “Даноша” відмовилася від святкування 10-ї річниці компанії. Засновники та колектив сільськогосподарської компанії вирішили перерахувати кошти пораненим в АТО.

У серпні, за ініціативою ради директорів компанії, була проведена нарада з представни-ками усіх відділів ТзОВ «Даноша», на якій прийняли рішення скасувати святкування 10-ї річниці компанії, а заплановані на цей захід кошти передати для допомоги бійцям, які отримали поранення в ході АТО. Керівництво «Даноші» зі свого боку прийняло рішення подвоїти цю суму, щоб охопити більшу кількість постраждалих прикарпатців. Загальна сума складе 0,5 млн гривень.