aresht

Правоохоронцями був проведений ряд необхідних оперативно-розшукових заходів та здійснено аналіз скоєних подібних крадіжок з будинків за останній час. В результаті оперативниками були затримані 45-річний чоловік та його 23-річний син. Вони виявились односельчанами потерпілого, за окрему плату час від часу допомагали заявнику по господарству. Під час спілкування зі слідчим затримані зізнались у скоєному. Чоловіки пояснили, що ніде уже тривалий час не працюють, гроші їм були потрібні, аби придбати спиртні напої, передає КУРС з посиланням на прес-службу УМВС в Івано-Франківській області.

“Крім того, 45-річний чоловік виявився раніше судимий за крадіжки. Частину викрадених грошей вилучено у злодіїв, однак іншу частину батько з сином встигли потратити на власні потреби, а саме на гуляння з друзями та спиртні напої”, – повідомив начальник Надвірнянського РВ УМВС Іван Кавінський.

За цим фактом правоохоронці розпочали кримінальне правопорушення за ч. 3 ст. 185 Кримінального Кодексу України (Крадіжка, поєднана з проникненням у житло). Санкції цієї статті передбачають непривабливу перспективу чоловікам – позбавлення волі на строк від 3 до 6 років.