pobyttja

Інцидент трапився у ніч на 17 серпня: поблизу нічного магазину “Водограй” у Калуші спалахнула суперечка між молодими людьми.

За словами матері Андрія Руслани Білик, її син втрутився у конфлікт і намагався не дати втекти хулігану, що погрожував людям, але отримав від того сильний удар в голову, імовірно, руків’ям пістолета. Син у важкому стані з черепно-мозковою травмою перебуває в лікарні. “Протягом тижня стан дуже важкий, високий тиск, і немає ніякого покращення”, – розповідає мати.

Свідки події начебто впізнали у нападнику сина нардепа Ольги Сікори Сергія. Родичі потерпілого звернулися до калушан, які могли бути очевидцями сутички й знімали її на відео, з проханням надати запис і допомогти добитися правди і справедливості.

Тим часом 22 серпня калуське ФМ-радіо “Шанс” повідомило, що саме син Ольги Сікори Сергій був побитий біля магазину “Водограй” 17 серпня трьома нетверезими молодиками. Син депутатки начебто перебуває в лікарні, його готують до операції.

За словами Ольги Сікори, порушено кримінальну справу, яка зараз перебуває на контролі Генеральної прокуратури. Народний депутат також звернулася до Міністерства внутрішніх справ, Генеральної прокуратури України та голови Верховної Ради України з приводу її особистого захисту та захисту членів її родини.

Нагадаємо, ФМ-радіо “Шанс” раніше належало Ользі Сікорі.