SUD

 

На 7 листопада призначене судове засідання у справі колишнього інженера ЄРЦ Віктора Синишина, якого звинувачують в порушенні вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів. Однак, як повідомив адвокат депутата Михайло Жиляк, його підзахисний клопотав про перенесення дати засідання, оскільки його знову відправили у відрядження у Тернопіль, пишуть Версії.

Відповідна заява зареєстрована сьогодні зранку у канцелярії суду.

Відтак, очевидно, що засідання знову перенесуть, оскільки згідно адмінкодекс не дозволяє нам розглядати матеріали за статтею 172-7 КУпАП за відсутності правопорушника.

Нагадаємо, інженери комунального підприємства “Єдиний розрахунковий центр” (зараз КП “Муніципальна інвестиційна управляюча компанія”) Віктор Синишин і Василь Скиданчук зареєстрували дві фірми – «Станіслав ІВ» і «Галичина ІВ», які отримували підряди в ЄРЦ. Прокуратурою встановлено, що івано-франківське підприємство уклало з суб’єктами господарювання більш як 40 договорів на понад 600 тисяч гривень з проведення ремонтних робіт, при цьому працівники комунального підприємства, які контролювали виконання робіт, були засновниками фірм, які отримали підряди.