Результат пошуку зображень за запитом "Олександра Стратюк"

За заявою жителів будинку на сьогоднішній день здійснюється розслідування в кримінальних провадженнях, які загалом є наслідком незаконних дій гр. Перевозової І.В. при оформленні дозвільної документації та безпосередньої реконструкції мансардного приміщення. Громадяни повідомляють, що за фактом підроблення власником квартири №15 Свиридовим В.М. (батьком Перевозової І.В.) підписів мешканців будинку по вулиці Грушевського,20 в документі, а саме: «згоді на будівництво мансарди на горищі будинку» зареєстроване кримінальне провадження №12014090010002024, – пишуть Версії .

А слідчим СВ Івано-Франківського відділу НП ГУНП в Івано-Франківській області досі не допитані всі свідки. Хоча провадження зареєстроване від 24.07.2014 року. Крім того, здійснюється досудове розслідування №12014090010000057 від 06.01.2016 року.

Підставою для звернення до правоохоронних органів стало те, що за словами заявників гр. Перевозовою І.В. шахрайським чином був отриманий Висновок щодо технічного стану несучих конструкцій та можливості проведення реставрації з пристосування горища до кв. №15. Зареєстроване ще одне провадження №12014090010004763. Заявники переконують, що Перевозова І.В. від імені Свиридова В.М. подала до ЦНАПу Івано-Франківської міської ради завідомо підроблений документ завірену нотаріальну згоду мешканців будинку по Грушевського, 20 на будівництво мансарди на вказаному будинку.

Досудове розслідування у вказаних кримінальних провадженнях здійснюється Івано-Франківським відділом поліції і в деяких з них триває понад два роки, а винних осіб досі не встановлено. Мешканці скаржаться, що слідчий вже більше трьох разів закривав вказані кримінальні провадження, однак, вони були поновлені як не прокуратурою, то судом. Тож просять прокурора Івано-Франківської області Олександра Стратюка видати письмові вказівки процесуальним керівникам у досудовому розслідуванні у вказаних кримінальних провадженнях для встановлення та притягнення винних осіб до відповідальності.

Також встановити та повідомити, які конкретно заходи реагування були вжиті за прорахунки, допущені при здійсненні досудового розслідування у вищезгаданих кримінальних провадженнях до працівників СВ Івано-Франківського ВП (з зазначенням прізвищ цих працівників). Та взяти на контролю перебіг досудового розслідуваннях у вищезгаданих кримінальних провадженнях.