1

Франківці стверджують, що мешканка будинку по Грушевського, 20 Перевозова І.В. незаконно отримала містобудівні умови від Департаменту Архітектури на реконструкцію квартири №15 та декларацію на початок будівельних робіт від ДержАрхБуд Контролю, пишуть Версії.

Gryshevskuy 20

Незаконність, за словами потерпілих, з одного боку полягає в тому, що будинок є пам’яткою архітектури (побудований у 1895), а з іншого боку не було дозволів від власників квартир, завірених нотаріально.

Також свідоцтво на право власності на спадщину за законом від 27.07.2012 року видане лише на квартиру №15 у будинку №20 по вул. Грушевського, в той же час, об’єктом будівництва виступає горище над квартирою №15.

Таким чином, містобудівні умови було видано на об’єкт, який не є власністю Свиридова В.М.

«Ми звернулися до прокуратури, щоб активізувати досудове розслідування.Адже, справа тягнеться вже 2 роки», – зазначив мешканець будинку на вул. Грушевського, 20 Михайло Пастух.

На оперативній нараді при першому заступнику керівника Івано-Франківської місцевої прокуратури слухали інформацію прокурора Івано-Франківської місцевої прокуратури І. Буджака щодо стану досудового розслідування у кримінальному провадженні від 23.07.2014 р. за ч. 4 ст. 358 КК України.

Встановлено, що 23.07.2014 року до чергової частини Івано-Франківського МВ УМВС України в Івано-Франківській області поступила колективна скарга від жителів будинку №20 по вул. Грушевського в Івано-Франківську, про те, що мешканець кв. №15 даного будинку Свиридов Володимир Михайлович підробив підписи інших мешканців будинку при погоджені дозволу на проведення будівельних робіт на горищі будинку №20 по вул. Грушевського.

Також визначили, що необхідно активізувати проведення судового розслідування у кримінальному провадженні, отримати з ЦНАП нотаріальну завірену згоду мешканців будинку по вул. Грушевського 20, повторно допитати жителів вищевказаного будинку з приводу надання ними згоди на реконструкцію горища, отримати інформацію з Єдиного реєстру прав власності на нерухоме майно з приводу власників квартир. Оперативна нарада вирішила про результати виконання рішення наради в частині кримінального провадження проінформувати прокуратуру до 23.12 2016 року.

«Це кримінальне провадження перебуває на контролі», – зазначив перший заступник керівника Івано-Франківської місцевої прокуратури Володимир Грищук.

1

2

 

3

4