Gryshevskuy 20

Під час розгляду справи  суддя Володимир Попович оголосив клопотання від позивача: «Замінити Управління Державної архітектурної інспекції в Івано-Франківській області на Державну архітектурно-будівельну інспекцію України», – пишуть Версії.

Проте представник відповідача зауважив, що дане клопотання суперечить чинному законодавству, адже законом не передбачена заміна позивача. Крім того, на даний час Управління не має цивільно-процесуальної дієздатності і не є юридичною особою, оскільки державна реєстрація досі не проведена. Як наслідок, правозахисник попросив суд залишити позовну заяву без розгляду.

Представник позивача Кирило Іванюк підтвердив, що Управління не є самостійною юридичною особою, тому його інтереси по цій справі може представляти Державна архітектурно-будівельна інспекцію України, якому Управління підпорядковується. Але оскільки суд не отримав юридичного доручення від Володимир Кобилянського (саме він подавав позовну заяву), згідно якого ДАБІ може представляти позивача, то у засіданні оголосили перерву. Суддя дав Іванюку час до завтра, щоб той зміг оформити відповідний документ і долучити його до справи.

Наступне засідання відбудеться завтра, 20 жовтня, о 16:00 год.

Нагадаємо, що у будинку №20 по вул. Грушевського в Івано-Франківську дочка Володимира Свиридова (мешканця будинку) Ірина Перевозова, розпочала реконструкцію горища. Будівля, споруджена в 1895 році, є пам’яткою архітектури місцевого значення. Ремонті роботи велися незаконно, оскільки не всі мешканці підписали колективну згоду на реконструкцію горища та даху. Крім того, за твердженням жителів цього будинку, один із підписів сфальсифіковано.

Після затяжної судової тяганини, містобудівні умови та обмеження, надані виконкомом Івано-Франківської міської ради, були скасовані.

Тепер Управління державної архітектурно-будівельної інспекції в Івано-Франківській області подало до суду на Свиридова Володимира щодо приведення до попереднього стану самочинно реконструйованої квартири № 15 по вул. Грушевського,20 в м. Івано-Франківську.

На минуле судове засідання, яке мало відбутися 29 вересня, відповідач Володимир Свиридов не з’явився – подав клопотання, в якому вказав, що перебуває на лікарняному.

Мешканці будинку висловили своє незадоволення затягуванням справи – вони кожного дня бояться за своє життя, адже будинок тріщить і розсипається. Люди живуть, як на «пороховій бочці».

До слова, нещодавно обвалився фасад будинку на Грушевського, 20. Величезна бетонна брила впала на тротуар. На щастя, ніхто не постраждав.