Стало відомо, що її очільник Зеновій Томащук склав свої повноваження. Наразі є інформація, що на його місце претендує Мельниченко Оксана Михайлівна – заступник начальника-начальник Косівського відділення Коломийської ОДПІ ГУ ДФС в Івано-Франківській області, депутат Івано-Франківської обласної ради.  У прес-службі Івано-Франківської ОДА поки інформацію не коментують.

Місцеві активісти повідомляють, що не допустять призначення Оксани Мельниченко на посаду голови Косівської РДА.

“Як відомо шляхом домовленостей з чиновниками в м. Івано-Франківську вона хоче зайняти це місце – мешканці Косівського району та представники громадських організацій та спілки АТО не бачать пані Оксану на цій посаді і не допустять цього! Це ще одна типова ситуація маніпулюванням людьми. Адже відомо, що перед призначенням Мельниченко Оксани на посаду в Косівську ОДПІ ГУ ДФС проводилися громадські слухання, на яких народ її не підтримував, але система зробила своє і у зв’язку з цим, на знак протесту з Косівської ОДПІ звільнилися 24 працівники”, – повідомляють у спільноті міста Косів.

Нагадаємо, під час чергової реорганізації у 2014 році при  розгляді кандидатур на посаду начальника ДПІ у Косівському районі ГУ ДФС в Івано-Франківській області громадські організації району, асоціація платників податків у районі, рада підприємців району, керівники груп, фракцій та профільних комісій районної ради висловили підтримку тодішньому начальнику  ДПІ у Косівському районі. Поряд з цим колектив висловив недовіру одному з кандидатів на посаду, колишньому начальнику ДПІ Мельниченко О.М. Так як, за словами активістів,  з 2005р. по травень 2013р. вона за час перебування на даній посаді зарекомендувала себе з негативної сторони. Тоді 19 працівників Косівської ДПІ, в знак протесту проти призначення Оксани Мельниченко, звільнилося з роботи, а це більше половини колективу.