Сьогодні, 22 грудня на другому пленарному засіданні Івано-Франківської обласної ради мали розглянути питання про будівництво багатофункціонального спортивного комплексу (легкоатлетичного манежу). Спортивну споруду планували звести на місці діючого стадіону “Юність” на вулиці Шухевичів, пишуть Версії.

Це викликало хвилю обурення з боку частини спортивної громади міста та жителів мікрорайону. На першому пленарному засіданні в сесійній залі відбулися справжні баталії з цього приводу. Відтак було прийнято рішення перенести розгляд питання на наступне пленарне засідання, а за два тижні провести громадські обговорення.

Сьогодні перед голосування за порядок денний Олександр Сич запропонував спірне питання зняти з розгляду, оскільки воно потребує доопрацювання.

По-перше виникло чимало перепон для будівництва спорткомплексу на місці діючого стадіону “Юність”. Серед них самозахоплення землі, будівництво по сусідству багатоповерхівки та заперечення мешканців мікрорайону, чиї земельні ділянки межують зі стадіоном.

По-друге, Олександр Сич повідомив, що надійшло звернення від мера Коломиї, в якому він просить побудувати легкоатлетичний манеж саме в Коломиї. Вільна земельна ділянка є, а перевиконання бюджету міста дозволяє розпочати будівництво вже цьогоріч. Також напередодні міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків надіслав схоже звернення, в якому запропонував обласній раді розглянути можливість будівництва спорткомплексу в іншому місці, і подав на розгляд три вільні земельні ділянки.

“Саме тому це питання потребує детального вивчення і доопрацювання. Ми його не знімаємо з розгляду через дебоширів”, – відмітив Сич.

Сесія Івано-Франківської обласної ради. Розгляд скандального питання про будівництво спорткомплексу на Шухевичів

Опубліковано Версії – щоденна інтернет газета 22 грудня 2017 р.