Результат пошуку зображень за запитом "побиття"
Про це стало відомо під час передачі “Говорить Україна”, пишуть Версії з посиланням на Обозреватель.

Як відомо, під час уроку директор побив Артура за те, що той зробив знімок креслення з підручника. В результаті у юнака виявили черепно-мозкову травму та гематоми по всьому тілу.

 “Проходив урок креслення. У нас не було підручників –  їх нібито недостатньо в бібліотеці. Він дозволив учням фотографувати на телефон знімки креслення і перемальовувати. Я встав, підійшов до дівчат. Вчитель на той момент був у другому ряді, повернутий до мене спиною. Коли фотографував креслення – спрацював спалах на телефоні. Директор одразу повернувся до мене і почав вимагати, щоб я віддав йому пристрій. Я не хотів цього робити й запитав, чому іншим можна робити знімки, а мені –  ні. Він без пояснення причини почав силою забирати в мене телефон. Я тоді запхав пристрій у кишеню”, – розповів школяр.

За словами Артура, директор не одразу почав його бити. Коли спроба забрати телефон із кишені Артура зазнала краху, викладач почав його сіпати за куртку й здійснювати фізичне насилля.

“Він почав забирати телефон із кишені, але я не дозволяв… Він взяв потім за куртку і кинув мене. Я впав на підлогу. Коли піднявся, він взяв мене за кишеню, за куртку, і поклав зверху на парту, навис наді мною. Він сперся кулаком під горло, перекрив мені дихання, а другою рукою тримав телефон. Коли я відчув, що не можу дихати, прибрав його руку зі свого горла. Тоді він забрав свою руку з телефона й завдав мені удар під око. Я його відштовхув від себе руками, встав із парти й вийшов із класу”, – розповів Артур.

Як стало відомо, вчителі прикривають директора й переважно відмовляються коментувати події. Є припущення, що їх просто залякали.

“Василь Васильович уміло здійснює управлінську діяльність всім педагогічним та учнівським колективами. Створює сприятливі умови для проведення навчально-виховного процесу. Як вчитель уроки проводить на високому науково-методичному рівні”, – заявила заступник директора з навчально-виховної роботи Марія Вовчук.

 “Василь Васильович нормальна адекватна людина, яка завжди готова допомогти”, – зазначила учитель англійської мови Надія Романів.

“Наскільки я знаю, якою школа була до того, як прийшов цей директор, і якою вона стала зараз – це небо і земля. Директор прийшов, і що зроблено? Талети в школі всередині, вода – прошу – тепла, холодна, подивіться на наші вікна. Цей директор на своєму місці, і як треба буде його ще десь захищати – ми його в образу не дамо”, – зазначила учитель фзики та математики Ольга Ориняк.

Як пригадала бабуся Артура, одразу після інциденту з побиттям до них додому прийшли завуч школи і класний керівник, щоб залагодити справу.

“Але нас вдома тоді не було, ми саме знімали побої в поліції. А вдома був батько, він і розповів про це. Вони казала, що директор нібито місця собі не знаходить, щоб ми пробачили йому. У нього нібито є хвора дитина. Вони сказали, що директор навіть спробує із собою щось зробити, якщо ми йому не пробачимо”, – розповіла жінка.

За її словами, сам директор на наступний день пропонував 10 тисяч, що родичі школяра забрали заяву з поліції.

Жінка зазначила, що вже відбулося близько 8 засідань у цій справі.

“Директор на перші два засідання не з’явився. На третє ж не прийшов його адвокат – розгляд знову перенесли”, – поскаржилася жінка.

Зазначимо, що невдовзі повний випуск програми “Говорить Україна” було видалено із сайту Уoutube. У вільному доступі лишився  лише анонс.