Відпочиває опальний ректор не саме, а в супроводі двох дам – брюнетки років 30-35 і блондинки постарше, а також молодої людини, пишуть “Вести”.

 

Сам Мельник намагається не світитися, прикриваючись на вулиці червоній кепкою.

 

Екс-ректора помітили, коли той обідав у підніжжя гори Буковель в кафе з вельми демократичними цінами і сервісом – тут самообслуговування, а обід обійдеться не більше 100 грн на людину. Чашка кави, наприклад, коштує 12 грн, шматок торта 18-20 грн, котлета – 25 грн.

Мельник чекав біля столика, поки його дами набирали їжу і розплачувалися. Обід складався з першого, м’яса з гарніром, булочок і мінеральної води.
У самому елітному місці Буковеля є будинок кума Мельника, екс-генпрокурора Святослава Піскуна, цей будинок він намагався продати торік, але не зміг. Не виключено, тут і відпочиває екс-ректор.

 

Його адвокат Сергій Лапутько розповів, що наступне засідання у справі екс-ректора відбудеться 3 вересня.

 

Як повідомляв “Обозреватель”, 1 квітня екс-ректор Національного університету Державної податкової служби Петро Мельник затриманий після прибуття з Лондона в Україну. Мельника в травні випустили з Лук’янівського СІЗО під 609 тис. Грн застави.

 

Нагадаємо, ректор Національного університету Державної податкової служби Петро Мельник був затриманий в Україні 27 липня 2013 року за отримання хабара і в якості запобіжного заходу поміщений під домашній арешт. Однак в ніч на 9 серпня Мельник зняв електронний браслет, що відстежує його переміщення, і сховався.

 

Слідством було встановлено, що ректор вимагав та отримав від двох громадян хабар у розмірі 40 і 80 тисяч гривень за вступ їх родичів в університет. Затримання Мельника відбувалося в рамках відкритого кримінального провадження за ознаками ч.4 ст. 368 КК України.

 

 

obozrevatel.com