IMG_0065_resize

Спершу Коцаба прибув у розміщення зведеного батальйону збройних сил України “Айдар” в якому зараз служать двоє івано-франківців – депутати Андрій Грималюк та Петро Шкутяк. Згодом, Руслан став єдиним українським журналістом, який зміг акредитуватися у так званої Луганської народної республіки. Саме відзняті матеріали у зоні ЛНР виявилися найскандальнішими, адже на відео Коцаба відкрито заявляє про помилки вітчизняних військових та мирні жертви через їх дії.

Також журналіст у ефірі 112-го каналу заявив, що так звані терористи насправді є адекватними людьми, які відстоюють “позицію від’єднання від Києва” і жодних чеченців він там не бачив.

Тим не менш, публікуємо нове відео з українського батальйону, який наразі перебуває у “найгарячішому” місці поряд з містом Щастя, де тривають бойові дії. У сюжеті прикарпатський вояк Андрій Грималюк розповідає чому він приїхав до Лугаська.

Нагадаємо, як в ефірі каналу 112 Україна журналіст Руслан Коцаба повідомив про свою акредитацію в ЛНР і заявив, що він дуже здивований чому жоден відомий йому журналіст з центральних каналів України досі цього не зробив.

Також Руслан розпитав про прийняте рішення відправитися на фронт Олександра Крикуна, воїна-афганеця з Київщини. Військовий розповів, що він вважає дії генерала Яреми ганьбою для України.