Скажений кіт покусав у Снятинському районі п’ять людей. ПОРАДИ

Тварину довелося вбити. Івано-Франківська регіональна лабораторія ветеринарної медицини підтвердила, що у тварини був сказ.

Власники тварин попереджені про правила їх утримання, необхідність представляти тварини для проведення профілактичних щеплень. А у с. Зібранівка медичні працівники продовжують подвірні обходи, щоб виявити нових потерпілих.

Осіб, які зазнали нападів скаженої тварини, доставили у травматологічне відділення Снятинської лікарні, де отримали перше щеплення вакциною «Індіраб». Нині вони перебувають під постійним наглядом медичних спеціалістів.

Не рідше котів на людей нападають і собаки, хворі на сказ. То як захиститися?

Головне — не намагайтеся втекти. Не ставайте до тварини спиною і не відводьте погляду. Якщо поруч з вами є якась вишка (дерево, будівлю або щось інше), постарайтесь забратися туди .

Якщо собака на вас напала — бийте її з усіх сил. Якщо ви будете просто лежати — вона вас розірве. Навіть камінь буде корисним.

Слідкуйте за поглядом собаки, оскільки він завжди дивиться в місце куди збираються вкусити.

Ще один простий , але дієвий спосіб уберегтися від укусу — придбати газовий балончик або купити електрошокер. Він також ефективний із собаками, як і з людиною.

Як повідомляли ”Вікна”, до медиків через укуси тварин звернулися 70 мешканців Калущини.