З цим Роман Гарат готовий посперечатися й з віце-прем’єром, Міністром соціальної політики Павлом Розенком,   пишуть Версії з посиланням на “Дзеркало Коломиї“.

Щоб довести свою правоту, перевізник зателефонував на гарячу урядову лінію з обуренням на адресу Міністра.

“Нещодавно пан Розенко сказав, що перевізники – “хапуги”, бо зростання мінімальної зарплати не дає підстав на підвищення тарифів на проїзд. А також, що у таких перевізників варто забирати ліцензію. Я офіційно поскаржився на урядову лінію на нього. Як може міністр піднімати бучу серед населення? Я так і сказав: “Скажіть йому, що Гарат казав, що він “придурок”, якщо так вважає”.

Павло Розенко нещодавно наголосив, що на сьогодні у перевізників немає підстав підвищувати ціни на проїзд і додав, що окремі випадки підвищення повинні перевірятися на місцевому рівні.

“Щодо підвищення цін на проїзд: на сьогодні у перевізників немає ніяких підстав піднімати ціни на проїзд у громадському транспорті. Знайдуться деякі покидьки, які хочуть на цій ситуації нажитися і заробити зайве. Для цього в кожній області є відповідні групи, які повинні відслідковувати, щоб законодавство про зарплати і тарифна політика були виконані”, – сказав П. Розенко.

Нагадаємо, з 19 січня у Коломийському районі майже вдвічі зросли тарифи – з 35 копійок за кілометр до 60 копійок.