news-image: На новорічне оформлення Івано-Франківська витрачено 265 тисяч гривень

 Про це сьогодні, 16 грудня, на щотижневій нараді у міського голови повідомив перший заступник директора Департаменту житлово-комунального господарства, транспорту і зв’язку Василь Білик.

Однак перший заступник міського голови Зіновій Фітель відзначив, що ще станом на вчора ялинка мала зовсім не святковий вигляд, передає кореспондент “Бліц-Інфо”.

Натомість Василь Білик пояснив, що за цей час встановили існуючу та нову ілюмінацію. До кінця дня її встановлення планують завершити й розпочати оздоблення новорічними кулями та зірками.

«Для забезпечення оформлення новорічного дерева, придбано 600 пластикових куль синього та сірого кольорів, а також по 200 білих зірок та синіх і сріблястих бантів. Для оздоблення ялинки також придбали 20 спадаючих вогнів і 10 гірлянд для оздоблення пішохідної частині вулиці Незалежності – стометрівки», – розповів Василь Білик.

Окрім головного новорічного дерева, комунальники прикрасять ще 6 ялинок: по дві на Вічевому майдані, Площі Ринок та вулиці Грушевського.

«Крім цього було перевірено та відремонтовано уже існуючу ілюмінацію міста. Загалом на новорічне оформлення міста витрачено 265 тисяч гривень. Це набагато менше, аніж попередні роки. Адже,  комунальні підприємства надають свою допомогу безкоштовно», – зазначив Білик.

Як повідомив Зіновій Фітель, пробний запуск ялинки відбудеться 18 грудня, о 17.00. А офіційне відкриття – 19 грудня о 18.00 годині вечора, одночасно з головною новорічною ялинкою країни.

Нагадаємо, головну новорічну красуню до Франківська привезли з селища Вишківці Надвірнянського району. Висота її становить 23 метри, а вартість – 11 760 гривень.