скрипничук

Голова облради прозвітував про те, що 17 жовтня цього року на пленарному засіданні обласної ради було прийнято 3 звернення:до Міністра оборони України С.Полторака, начальника Генерального штабу Головнокомандувача Збройних Сил України В. Муженка, голови обласної державної адміністрації О.Гончарука щодо вирішення питання включення сім’ї загиблого начальника штабу 5-го батальйону територіальної оборони “Прикарпаття” Юрія Барана до переліку сімей, котрим відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України планується виділити кошти на закупівлю житла; до Прем’єр- міністра України А. Яценюка щодо відкриття на базі державного підприємства “Санаторій “Черче” лікувально-реабілітаційного центру; до Президента України П. Порошенка та Генерального прокурора України В.Яреми щодо звинувачення 5-го батальйону територіальної оборони “Прикарпаття” у трагічних подіях, які сталися в зоні АТО біля м. Іловайська Донецької області, головним військовим прокурором- заступником Генерального прокурора Україна А. Матіосом. Пише Стик.

Також 27-28 листопада 2014 року Василь Скрипничук перебував у містах Харків та Дніпропетровськ. Там він взяв участь у науково-освітній виставці “Публічне управління XXI”, а також зустрівся з провідними вченими нашої держави в галузі державного управління та місцевого самоврядування. Окрім виступу на науковому заході мав зустріч з головою Дніпропетровської обласної ради з п. Євгеном Удодом. На цій зустрічі було досягнуто домовленість про підписання меморандуму про співпрацю обласних рад.

Важливою подією візиту голови обласної ради було відвідування поранених прикарпатських бійців, які лікуються у Дніпропетровську.

Окрім того, 30 листопада делегація представників органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області у складі: Іван Данів депутат обласної ради, керуючий справами – заступник керівника виконавчого апарату; Василь Попович, голова Надвірнянської районної ради; Петро Стрембіцький голова Галицької районної ради відвідали бійців 128 бригади у місті Дебальцево Донецької області та передали їм продукти харчування, буржуйки та іншу гуманітарну допомогу. Окрім того, на зустрічі із командуванням бригади визначено потреби військових з метою їх подальшого задоволення.