Це будуть всі хіти і пісні з альбомів різного часу: “Люди як кораблі”, “Мовчати”, “Старі фотографії”, “Спи собі сама” та інші улюблені композиції “Скрябіна”, пише Час пік.

У 1986 році поет Андрій “Кузьма” Кузьменко та його друзі вирішили створити свою групу, яку згодом назвали “Скрябін”. За ці роки музичний колектив кілька разів змінював свій стиль – від нью-вейва і неоромантики, до альтернативи і панку. При цьому музиканти ніколи не втрачають свого власного стилю, смаку і переконань.

Пісні поп-рок гурту “Скрябін” завжди впізнають, люблять і поважають, завдяки чому група має величезну армію шанувальників, а її фронтмен Кузьма – найвпізнаваніше обличчя в українському шоу-бізі. Він уже кілька років працює ведучим розважальних програм на ТБ.

До речі, назва “Скрябін” не має нічого спільного з російським композитором Олександром Скрябіним. Вона була взята на честь звукорежисера групи, який є повним тезкою цього композитора. Про це знають усі шанувальники групи, а також про те, що Кузьма – найтовариськіша людина на планеті!

У “Скрябіна” взагалі немає ніякої охорони. Звичайний, проста людина, без німба над головою. Тому після кожного сольника багато глядачів із задоволенням спілкуються і фотографуються з Кузьмою і музикантами.

Шанувальники “Скрябіна” і любителі хорошої музики гідно оцінять концерт, який пройде на сцені Обласного музичного драмтеатру імені І. Франка 10 листопада 2014 року о 19:00.