http://kor.ill.in.ua/m/400x253/1438986.jpg

Її активісти просять надати будь-яку можливу допомогу мешканцям м. Слов’янська, житло яких постраждало внаслідок військових дій.

 

Слід відзначити, що дана благодійна організація діє при підтримці депутатів Слов’янської міської ради та громадськості міста. Вся інформація про фінансову діяльність Фонду відображається на сайті міської ради.

 

У листі-проханні зазначається, що місто Слов’янськ перебувало окупованим терористами у період з 12 квітня по 5 липня 2014року.

 

«За цей час у місті було зафіксовано багато руйнувань. Повністю зруйновано у приватному секторі 193 будинки, зазнали часткових руйнувань — 1437 будинків. Серед багатоповерхівок міста пошкоджено 40 будинків (196 квартир). Потребують капітальних або відновлювальних робіт 84 будівлі серед підприємств, організацій, установ міста. Міський бюджет не може витримати такого незапланованого навантаження», – повідомляється в документі.

 

Представники фонду наголошують, що у місто надходить гуманітарна допомога у вигляді продуктів харчування від небайдужих людей, підприємств, компаній, юридичних та фізичних осіб із усіх регіонів України.

 

«Але кричущою є потреба у забезпеченні міста будівельними матеріалами (додаток надається), оскільки напередодні осінньо-зимового періоду декілька тисяч мешканців залишаються без даху над головою. Категорія частково зруйнованого житла після погіршення погодних умов може перейти в категорію повного руйнування», – зазначається у листі.

 

http://zmist.if.ua/images/news/prohannja.jpg