IMG_4206

Як повідомив Ігор Настасяк, правоохоронці вважають, що вбивство скоїла жінка. Спочатку вона вбила дітей, а потім застрелила чоловіка та себе. Однак, прокурор зазначив, що опрацьовуються й інші версії.

IMG_4214

Подробиць справи Настасяк не став розголошувати, мовляв,  це – таємниця слідства. Відомо тільки те, що всі п’ятеро жертв отримали вогнепальне поранення в голову. Тіла знаходились поруч, одне біля одного. Слідів того, що їх переносили чи волокти немає. На місці злочину було знайдено мисливську рушницю (двостволку) та сім гільз.

Проаналізувавши вище сказане, одразу постає декілька запитань: Чому сім гільз, а вбитих п’ятеро? Чому ніхто не намагався втекти, коли вбили першу жертву? Оскільки після кожного вистрілу рушницю потрібно перезаряджати, то чи залишився ще один патрон в обоймі? І головне, як жінка вистрілила в себе? Адже щоб застрелитись з рушниці потрібно багато зусиль.

Нажаль, на ці запитання ні Ігор Настасяк, ні Микола Семенишин не відповіли. Пообіцяли тільки, що будуть інформувати ЗМІ, якщо з’являться нові факти у справі.