Трагедія сталася в понеділок ввечері в селі Одаї Тисменицького району. Один чоловік помер на місці, інший – по дорозі в лікарню. Старшому з них було 85 років, іншому – 71. Родичі загиблих перебувають у шоковому стані, кажуть, що за справедливість боротимуть до кінця та підозрюють водія у перевищенні швидкості, – пишуть пишуть Версії з посиланням на Dumay. TV.

“Він їхав, навіть тормозного шляху не було. Я сам шофер і коли швидкість 80 кілометрів на годину я аж за 100 метрів бачу ситуацію на дорозі, що хтось перехить дорогу”, – каже родич загиблого.

Люди запевняють, що будуть боротися до останнього, навіть, якщо треба буде дійти до Києва.

“Ми будемо наймати адвоката. Це діло ми так просто не залишимо. Ми сиділи від 9 години до 3 ночі на дорозі і мерзнули, він, навіть, з машини не вийшов. Вийшов би, може, поспівчував, сказав, що не хотів, ну так сталося, ми всі люди, я розумію, від цього ніхто не застрахований. Але він собі сидів в поліцейській машині”, – каже дочка загиблого.

Сам Любомир Жупанський факт наїзду на людей визнав. Однак, запевняє, що їхав з допустимою швидкістю.

“Я повертався з Франківська і потрапив у ДТП. На місці загинуло двоє людей. Я приношу співчуття родинам загиблих. Мені жаль, що так сталося. Я не можу нічого з цим зробити”, – говорить секретар Коломийської міської ради Любомир Жупанський.

Розслідування веде Управління національної поліції в Івано-Франківській області. За словами слідчого, за цим фактом розпочато кримінальне провадження за статтею 286 ч. 3 – це порушення правил дорожнього руху, що спричинило загибель кількох осіб. Санкція цієї статті – позбавлення волі на строк від 5 до 10 років.