Комунальники, як завжди вперто не замічають грязі та сміття під ногами перехожих. Враховуючи те, що осінь вже минула, а сліди від її присутності ще залишились не прибраними хочеться зауважити на сліпоту не тільки безпосередньо комунальників. а й Степана Кукули, начальника інспекції з благоустрою Івано-Франківська у якого завжди находяться цікаві та безглузді виправдання на свою бездіяльність.

Також у місті залишається нерозв’язана проблема з смітниками. На окремих вулицях Франківська немає жодної урни куди б можна було викинути сміття. Тому і кидають наші люди усе під ноги.

На думку Миколи Кучернюка, що місцева влада може тільки говорити про Європу та близькість з нею, а потрібно не говорити, а діяти: «Більшість громади і зокрема очільники місцевої влади досить часто говорять про євроінтеграцію та досягнення європейських стандартів життя. Все воно звучить досить гарно, якби не відсутність розуміння у представників влади зеленого поняття про те, що будь-який порядок першочергово виникає з прагнення дотримуватись і наводити чистоту. Однак, якщо культуру і свідомість громади можна змінити, то на фактичну відсутність смітників у громадських місцях можна вплинути лишень конкретними діями відповідних служб. Якщо хочемо жити у Європі, має змусити владу запрацювати на користь громади», зауважив Микола.