http://kurs.if.ua/media/gallery/full/0/2/02_7bc3f.jpg

Вбивство сталося вночі 3 червня у будинку військового. У стані алкогольного сп’яніння він побив співмешканку. Експерти виявили у померлої черепно-мозкову травму, набряк головного мозку, розрив печінки та внутрішні кровотечі, від яких жінка померла на місці, пишуть Версії з посиланням на Курс.

На суді чоловік розповів, що ввечері 2 червня у літній кухні з потерпілою та двома товаришами розпивав алкогольні напої. Скільки випив, не пам’ятає.

Під час застілля між ним та співмешканкою сталася суперечка, чоловік штовхнув її на диван, після чого жінка залишила літню кухню і пішла до будинку.

Приблизно о 1 годині ночі повернувся до будинку і побачив співмешканку, яка спала на підлозі. Це сильно розлютило чоловіка, оскільки він мав намір вступити з нею в інтимні стосунки. Він кілька разів вдарив лежачу на підлозі жінку по голові. Після чого сфотографував її і заснув.

Зранку о 5.45 год. чоловік звернувся до співмешканки, щоб допомогла йому зібрати рюкзак, але та не реагувала. Він думав, що вона спить.

Він пішов на автостанцію, де купив білет і вирушив у свою частину в зоні АТО. Близько 12.30 год. йому подзвонив зять і сказав, що його співмешканка померла. У Львові чоловіка затримала поліція.

У вчиненому щиро кається, шкодує, що так сталося, і запевнив, що наміру вбивати жінку він не мав.

Донька вбитої на суді повідомила, що чоловік не вперше бив її матір, у 2013 році він вибив їй око, через що жінка стала інвалідом, а під час першого приїзду з АТО сильно побив її.

Врахувавши пом’якшуючі обставини, щире каяття, службу за мобілізацією у Збройних силах України в зоні проведення АТО на території Донецької та Луганської областей та обтяжуючу – скоєння злочину у стані алкогольного сп’янніння, суд визнав чоловіка винним та призначив вісім років позбавлення волі.