Результат пошуку зображень за запитом "роман тимків"

Як повідомила речниця бронетанкового заводу Ірина Микольців, Роман Тимків сплатив 2 млн грн застави та вийшов з СІЗО. На сайті ДК «Укроборонпром» зазначено, що Роман Тимків є відсторонений від виконання обов’язків директора підприємства на час розслідування. Про це пишуть Версії з посиланням на  ZAXID.NET.

Ірина Микольців додала, що разом із Тимківим на прес-конференції будуть присутні народні депутати, однак зазначила, що не знає конкретних імен. Ймовірно, йдеться про нардепів від БПП та «Батьківщини», які хотіли взяти Романа Тимківа на поруки.

Для журналістів, які хочуть взяти участь у прес-конференції, потрібно акредитуватись за телефоном 098 635 0229. Вхід на територію підприємства можливий за наявності журналістського посвідчення.

Як повідомлялося, НАБУ підозрює керівника Львівського бронетанкового заводу у привласненні 28,5 млн грн. В ході досудового розслідування детективи НАБУ встановили, що службові особи ЦБТУ ЗСУ Озброєння Збройних Сил України у змові зі службовими особами ДП «Львівський бронетанковий завод», засновником ТОВ та за участі фірм з ознаками фіктивності розробили та реалізували корупційну схему із закупівлі запасних частин та комплектуючих до бронетанкового озброєння і техніки, чим у 2015 році вчинили розтрату бюджетних коштів на суму 28,5 млн. грн. Суть схеми полягала у тому, що замість нових двигунів для танків Т-72 насправді було закуплено двигуни, які раніше використовувалися