http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2017/02/poliklinika-kolomiya.jpg


Головна  лікарка  Коломийської центральної лікарні Ірина Садов’як, розповіла, що 2000-ого року споруджено лише фундамент і цокольне приміщення поліклініки. 2011-ого року будівництво відновили, а через три роки знову заморозили. І лише тепер будівництво завершилося.

“Цей об’єкт нам вкрай необхідний, бо ті умови, в яких до сьогодні перебували що медичні працівники, що пацієнти, були дуже незручні”, – сказала очільниця закладу.

За її словами, дотепер медичні послуги надавали у десятьох будівлях, розкиданих по місту. Й пацієнти були змушені бігати по різних закладах. Тепер все буде в одному місці

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2017/02/poliklinika-kolomiya3.jpg

“У майбутньому надіємося, що це буде госпітальний округ. І тут буде не поліклініка, а консультативно-діагностичний центр, де будуть об’єднані всі спеціалісти. Це буде надання допомоги вторинного рівня. Спеціалісти будуть працювати по 32-ох профілях”, – сказала Ірина Садов’як.

Тут  надавадитимуть послуги кардіологи, гематологи, хірурги, травматологи та інші. На першому поверсі проводитимуть профілактичні огляди. Для них вже  закуплено частину обладнання на 1 мільйон 700 тисяч гривень з держбюджету  –  кардіографи, рентгенографи тощо.  Заклад пристосований для прийому 850 пацієнтів за зміну та 300-350 тисяч щорічно.

Медики почнуть переселення у новий заклад у понеділок, 13 лютого. Спершу сюди перенесуть жіночу консультацію.

На урочистостях з нагоди відкриття поліклініки чекають президента України. З нагоди візиту Порошенка на території закладу виставили охорону.

Відомо, що будівництво поліклініки  на 850 відвідувань за зміну  у Коломиї розпочалось ще  у 1999 році, та було припинено через брак  фінансування. 2011-ого року продовжено реалізацію проекту.

Влітку  2016-ого, відповідно до кількох розпоряджень Кабміну, відновлено фінансування проекту.  Станом на 1 грудня 2016-ого на будівнитво було потрачено  34,7 мільйонів гривень. 223 тисячі гривень склало співфінансування з районного бюджету.

Нагадаємо, Порошенко також має оглянути роботу госпіталь ветеранів у  Коломиї, а в Галичі – новий корпус центральної районної лікарні. Також запланований візит до Івано-Франківська, під час якого президент передаватиме обласній ДСНС ключі від нових пожежних машин. А потім має відбутися його нарада з головами обласних адміністрацій західних областей України.

Читайте також:

В очікуванні президента: що франківці сказали б Порошенкові, якби зустріли його на вулицях міста (відео)