«Фіолет» приїхав до Івано-Франківська з презентацією нового альбому «Пісні Любові на Полі Бою», який відбудеться сьогодні у «Pasage Gartenberg».

Над альбомом хлопці працювали останні два роки.

«Альбом про наші українські реалії, назва говорить сама за себе. Лейтмотивом є любов, яка і війни переможе , і різні незгоди і кризи, які постійно з нами трапляються. Головне в щоденному режимі та без пафосу її плекати. Окрім нового матеріалу ми маємо свіженьке аранжування старих пісень. А ще у нас відбулись кадрові зміни, маємо нового гітариста», – зазначив вокаліст гурту.

Івано-Франківськ п’ятий по рахунку куди завітали хлопці з презентацією свого альбому. Гурт уже відвідав Рівне, Вінницю, Одесу та Тернопіль.

Фронтмен гурту розказав про свою любов до Івано-Франківська та відзначив його європейськість.

«Франик для нас майже рідне місто, один з резидентів нашого гурту, а саме звукорежисер, є франківчанином. Взагалі, Франик одне з найбільш європейських міст Західної України, особливо його європейськість відчувається у спілкуванні з людьми», – зазначив Сергій Мартинюк.

Також лідер гурту говорив про музику, як “зброю істотно вищого порядку і глибиннішого ураження”.

«Музика – це єдина емоційна віддушина, де люди можуть відвести душу, серце від тих потоків інформаційного негативу, який лізе з усіх боків. Тому музиканти не повинні складати рук, коли політики відверто себе дискредитують. Тому для молоді музиканти мають бути якимось маленьким моральним мірилом. Молодь, яка ходить на концерти у містах, які не є окупованими, я не скажу, що вона проукраїнсько орієнтована, вона в деякій мірі політично не визначена. В Одесі, наприклад, до мене підходить хлопець і говорить: «Ну ви ж розумієте, що і Одеса і Україна скоро будуть в складі Російської Федеррації – ні я не проти української мови, співайте дальше, «МЫ ЕДИНАЯ СТРАНА». І от такі люди приходять на наші концерти та й на інші українські концерти. Тому важливо спілкуватись і з такою молоддю», – поділився Сергій Мартинюк.

Гурт «Фіолет» неодноразово давав концерти для реабілітованих бійців у Луцьку, і найближчим часом поїде з концертом до Маріуполя власне для того, щоб виступити перед солдатами.