З 12.00 на “стометрівці”, біля ковальського Дерева щастя волонтери намагатимуться зібрати якомога більше грошей на лікування онкохворої молодої мами, франківської патрульної Мар’яни Гавриляк.

“Кажуть, чужої біди не буває, а рак – не вирок. Так. А ще кожен із нас, прийшовши, може долучитися до ярмарку та внести свою частину допомоги, – говорять організатори. – Приходьте з дітками – на благодійному ярмарку буде майданчик від шкільних офіцерів патрульної поліції Івано-Франківська. Також прикарпатські вибухотехніки продемонструють зразки озброєння та спецзасобів. А ще – стіл із смаколиками і хороший настрій від Олега Андрухіва“.

30-річна Мар’яна Гавриляк бореться з раком грудей. Хворобу виявили 28 серпня 2016 року. Мар’яну прооперували: повністю видалили молочні залози, поставили імпланти, видалили сигнальний лімфатичний вузол. Після цього жінка пройшла дев’ять хіміотерапій. Тепер вона ще мусить прийняти 18 одиниць герцептину (вартість одної – 50 тис грн). На лікування потрібно ще 450 тис грн. Уже витрачено – близько 1 млн.

Ще раз – 4 червня, 12.00, стометрівка. Приходьте, будь ласка.