Результати закритого засідання ВР невтішні — нардеп Руслан Марцінків

Як повідомило нардепів керівництво Міноборони, нині Росія повністю готова до «прорубування» сухопутного коридору між Ростовом і Кримом. Мовляв північний сусід розгорнув тактичні групи і зосередив необхідну для такої операції кількість війська, як на окупованому півострові, так і поблизу своїх кордонів. Разом з тим, каже Марцінків, все більше запитань виникає до військового керівництва держави від захисників України, котрі перебувають на передовій конфлікту:

«Мої побратими, котрі нині в Дебальцеве не можуть зрозуміти — чому українська артилерія та „Гради“ відступає з лінії фронту? Ця техніка нині перебазувалася у Харківську, Дніпропетровську, Запорізьку області. Однак саме ці види озброєння у цій війні є визначальними. Тому все це дуже схоже на „злив“ Сходу України», — впевнений Марцінків

На думку нардепа, за таких обставин все схоже на успішні наміри Путіна сформувати в Україні «Донбаський анклав», на подобі до боснійського сценарію. Заморожування конфлікту на Сході унеможливить вступ до ЄС та НАТО.