Solovey_pidp_Shokin

Sobolev_Shokin

Нагадаємо, що раніше Мустафа Наєм і Сергій Лещенко теж підписалися під проектом постанови ВР про відставку Шокіна з посади генерального прокурора.

Ініціативу збору підписів за відставку Генпрокурора Шокіна організував Єгор Соболєв.

“Олег Барна, Юрій Соловей та Павло Різаненко підписалися за відставку Верховною Радою Генпрокурора Віктора Шокіна.

Усі троє – з фракції Блоку Петра Порошенка.

Це добре, що все більше депутатів не готові бути ланцюгами кругової поруки, яка зберігає топ-корупцією на другий рік після Євромайдану.

Для голосування за висловлення недовіри Генпрокурору, який є ключовою ланкою цієї поруки, потрібна воля ще 25 депутатів.

Ось тут можна побачити позицію кожного парламентаря.

Ще. Вигнати Шокіна мало. Важливо, щоб наступний Генпрокурор був справді незалежним. 10 лютого, ще в часи боротьби за відставку Віталія Яреми, ми зареєстрували законопроект про перехід до конкурсного відбору Генпрокурора. Його треба ухвалювати разом з висловленням недовіри Шокіну”, – йдеться у дописі Єгора Соболєва у соціальній мережі Фейсбук.

Нагадаємо, деякі нардепи звинувачують Віктора Шокіна у вибірковому переслідуванні корупціонерів, також у перешкоджанні розслідуванню справи «діамантових» прокурорів.

Необхідні 25 тисяч голосів набрала електронна петиція до президента «Звільнення пана Шокіна та призначення відкритого та прозорого конкурсу на посаду головного прокурора України».