Верховна Рада України ухвалила за основу в першому читанні проект закону “Про внесення змін до податкового кодексу України” щодо розвитку вітчизняного виробництва шляхом стимулювання залучення інвестицій в реальний сектор економіки через індустріальні парки. За таке рішення проголосували 227 народних депутатів.

На підтримку закону виступив нардеп із Прикарпаття Юрій Соловей. Обранець різко розкритикував лобістів олігархічних груп, які блокували прийняття важливого для економіки України законопроекту. На його думку, дуржава роками не підтримувала розвиток виробництва. Тому зараз Рада зобов’язана вжити всіх заходів для підтримки та розвитку сучасної індустріальної та інноваційної інфраструктури. Для того, щоб Україна могла перейти від держави, яка в плані економіки є лише сировинною базою, до держави-виробника.

“Я би розумів критиків цього закону, якби в нас щомісяця або щодня будувалися заводи на яких виробляється нова продукція. Хто в цьому залі скаже, де за останні півроку з нас збудований в Україна завод, де більше тисячу робочих місць? Назвіть мені один приклад, хоча б такий. Ми сьогодні в залі розглядаємо закон про індустріальні парки. Ми сьогдні намагаємося хоча б індустріальні парки зробити конкурентними. Україну зробити конкурентною хоча б з Польщею, Словаччиною, Угорщиною, Румунією, що вони зробили десять років тому. І ми сьогодні це критикуємо? Коли ви це критикуєте – тоді пропонуйте альтернативу. Не можна все життя все критикувати. Це є нормальний реальний шлях. Якщо ви боїтеся за минуле, – то давайте робити висновки: чому вільні економічні зони перетворювалися на офшори і на відмивання капіталу”, – зауважив Юрій Соловей.

Нардеп закликав підтримати проект закону “Про внесення змін до розділу ХХ “Перехідні положення” Податкового кодексу України щодо розвитку вітчизняного виробництва шляхом стимулювання залучення інвестицій у реальний сектор економіки через індустріальні парки. У підсумку обранці прийняли важливий законопроект за основу 227 голосами. Про це пишуть Версії з посиланням на Івано-Франківське обласне телебачення «Галичина».