«Особисто я на цих виборах підтримую Юрія Солов’я – мого  майданівського побратима і професійного менеджера, людину, що неодноразово на практиці довела свою спроможність об’єктивно реагувати на більшість викликів, що ставить перед нами буденність», – сказав Соломченко.

Він вважає, що зміни в Україні, на Прикарпатті та на Покутті на Гуцульщині почнуться з реального оновлення влади, із приходу до влади нових облич.

«Україна може перемогти зовнішнього ворога тільки тоді, коли внутрішні вороги будуть нейтралізовані. Зараз критично важливим є розпочати процес люстрації в легальному руслі і не допусти до нового парламенту вчорашніх системно-сімейних людей Януковича, комуністів, перефарбованих «регіоналів»,  – впевнений Соломченко.

Активіст запевняє:  вибори до Парламенту – це вимога суспільства, що дає можливість очистити вищий законодавчий орган держави.

«Найбільша вимога суспільства – перезавантаження, оновлення влади, а не перевибори самі по собі. Перевибори – це просто механізм, інструмент, і перед тим, як його запускати, потрібно змінити виборчі правила. Україні потрібні відкриті виборчі списки і електронне голосування. Допоки правила не змінено, й далі можуть з’являтись такі кандидати, які повністю себе дискредитували. Зокрема,  «герой ютубу» – голова районної ради, що вирішив у стані алкогольного сп’яння «реформувати» районний відділ міліції. Окрім того є активним лобістом осіб, які покриваючи його бездіяльність, розповсюджують неправдиві, комроментуючі відомості щодо учасників Майдану (йдеться про Михайла Шатрука, – ред.), вчорашній голова РДА, що зумів пропрацювати на посаді при двох попередніх президентах, в тому числі – Януковичі , чужими руками активно здійснює штучно розповсюджений рейтинг своєї особи в районі (мається на увазі Ярослав Шинкарук, який очолював Косівську РДА у 2008-2013 рр. – ред.)» – каже  сотник Євромайдану Соломченко.