Традиційно з початком літа розпочинається програма безкоштовного оздоровлення дітей позбавлених повноцінного батьківського піклування (сиріт чи напівсиріт) молодшого та середнього шкільного віку, переможців обласних та всеукраїнських шкільних олімпіад, спортивних заходів. Цього року оздоровитись в Карпатах матимуть змогу і діти учасників АТО.

«Бізнес має бути соціально відповідальним. Саме такий принцип сповідує туристичний комплекс «Буковель», продовжуючи традицію безкоштовних соціальних таборів для івано-франківців. З кожним роком ми намагаємося охопити все більшу кількість дітей та зробити їх відпочинок корисним і цікавим. В цьому році також важливо допомогти родинам військових. Для їхніх дітей, за словами психологів, перебування в таборі вкрай необхідне, для зняття стресу та морального відпочинку», – наголошує О.Шевченко.

Чимало дітей, у наш час, залишаються позбавленими повноцінного літнього відпочинку, такого необхідного для їх здоров’я та гармонійного розвитку. Нажаль, держава, на разі, не в змозі забезпечити всіх дітей оздоровленням, тому, на переконання О.Шевченка, на допомогу має прийти бізнес.

Оздоровчий табір «Буковель», для вищезгаданих категорій дітей, буде проходити на безкоштовній основі. Заявки на участь в таборі розглядатиме спеціальна комісія, на предмет відповідності заявників всім умовам. Вже з 16 червня розпочалася перша зміна. Загалом оздоровлення в соціальному таборі «Буковель» триватиме до 31 серпня.

Умови прийому дітей:

– діти віком від 7 до 15 років (включно)

– діти, які прописані в м. Івано-Франківську

– батьки здійснюють трансфер дітей в обидві сторони самостійно.

 

Перелік документів, які потрібно подати для участі у таборі:

  1. паспорт одного з батьків (1,2 ст. і прописка) – копія.
  2. свідоцтво про народження дитини.

3. довідка про доходи з місця роботи чи з біржі праці хоча б одного з батьків (з метою уникнення фальсифікацій, бо табір є виключно соціальним).

  1. документи про соціальні пільги.
  2. грамоти (про основні досягнення).
  3. медична довідка про стан здоров’я (за умов наявності хронічних захворювань, перенесених операцій тощо)

Документи, які потрібно мати з собою, при в’їзді в табір:

  1. паспорт одного з батьків
  2. свідоцтво про народження дитини.
  3. Медична довідка – форма № 079/0 (її можна отримати в Міській дитячій поліклініці (фільтр – у дерматолога) та свого дільничного лікаря)
  4. Довідка про наявні щеплення (її можна отримати в Міській дитячій поліклініці та свого дільничного лікаря)
  5. Довідка про епідеміологічне оточення, що дійсна 3 дні з моменту її видачі (її можна отримати в Міській дитячій поліклініці (фільтр – у дерматолога) та свого дільничного лікаря)

Форма подачі заявки – електронною поштою

Адреса куди відправляти скановані копії документів – olia.info@gmail.com

Місце відпочинку – дитячий табір ТК «Буковель» с. Поляниця, Яремчанської міської ради.

Тривалість відпочинку – 7 днів

*- Подача документів на участь у соціальному таборі не гарантує автоматичного зарахування. У зв’язку з обмеженою кількістю місць адміністрація залишає за собою право відмовити заявнику в участі в соціальному таборі або ж поставити його в чергу на наступний рік. Вбудь-якому випадку кожен з заявників отримає письмову відповідь.