Про це повідомив начальник УМВС в Івано-Франківській області Микола Семенишин.

“На сьогоднішній день, дійсно, серед тих, хто перебував під Іловайськом, є п’ятеро поранених, ми зразу їм організували надання допомоги, придбали одяг, ліки, продукти харчування, засоби зв’язу, щоб вони могли перетелефонувати рідним і близьким, – говорить Микола Семенишин. – Поранені, що почувають себе краще, перебуватимуть у нашій відомчій лікарні, їм буде надаватися допомога, один боєць батальйону залишиться у Дніпропетровську, його потрібно прооперувати”.

Також Микола Семенишин повідомив, що, на превеликий жаль, є загиблі. Наразі точна цифра загиблих невідома, начальник УМВС пообіцяв озвучити її ближче до вечора.

“Безумовно, втрати є серед особового складу. Надіюся, що до кінця дня ми зможемо озвучити цифри, скільки з нашого батальйону хлопців залишились на полі бою. Вони залишились героями, вони не здали зброю під Іловайськом”, – сказав Семенишин.

За неофіційною інформацією, під Іловайськом загинули від 10 до 12 бійців спецбатальйону “Івано-Франківськ”.

За даними УМВС, наразі двоє бійців батальйону перебувають у полоні терористів. Микола Семенишин повідомив, що керівництво АТО вживає всіх заходів щодо обміну військовополоненими.

Також цю ситуацію контролюють його заступники, котрі виїхали у Дніпропетровськ.