2B4A6025.jpg

“Президенту України П. Порошенку Верховній Раді України, Кабінету Міністрів України

Про оцінку соціально-політичної ситуації в Україні

Ми чудово усвідомлюємо, що оцінка внутрішньо-політичної ситуації в країні не є сферою компетенції міської ради.

Однак, події навколо блокади, які розгорнулись останнім часом, несуть загрозу нашій державності і ми не маємо права мовчати чи стояти осторонь. Сподіваємось, що наш голос буде почутий в хорі інших голосів.

Це примусить верховну владу країни припинити робити необдумані кроки. Ми нагадуємо, що смерть кожного героя Небесної Сотні чи бійця «АТО», розбудила громадську свідомість багатьох людей. Сотні тисяч патріотів України пройшли горнило війни на сході.

Тому провокуючи зіткнення силовиків з громадянами, які скористалися своїм конституційним правом на протест, влада ризикує отримати повноцінний громадянський конфлікт. Якщо хтось надіється всидіти в своїх кріслах завдяки багнетам перейменованого «Беркута», то напевне є очевидним, що ніхто з дерев’яними щитами на автомати калашнікова бігти не буде.

Враховуючи присутність на нашому східному кордоні підступного зовнішнього ворога, такий конфлікт може виявитись фатальним для нашої держави.

Тому, виражаючи волю громади міста ми вимагаємо:

1) Звільнити всіх затриманих учасників блокади торгівлі з окупованими територіями Донбасу;

2) Припинити дії, які позбавляють громадян України їх конституційних прав;

3) Покарати винних в затримані та побитті учасників блокади, від рядових виконавців і до керівників структур та підрозділів які віддавали накази.

4) Припинити торгівельні відносини з тимчасово-окупованими територіями.

Рішення щодо звернення та проект звернення прийнято депутатами одноголосно на 16-й позачерговій сесії Косівської міської ради 14 березня 2017 року.” – йдеться у зверненні.

Читайте також: 

Акція протесту в Косові: на зустріч до активістів вийшов головний поліціянт району (відео)

Акція протесту: в Косові під поліцейським відділком палять шини (відео)