vor[1]

Чоловік, як наразі встановлено, наприкінці травня зі злодійськими намірами пробрався до чужої майстерні. Задля цього зловмисник позбувся навісного замка на дверях, а відтак виніс з приміщення дві бензопили, шліфувальну машину – так звану болгарку, та інші інструменти.

Зважаючи на спосіб скоєння злочину та інші обставини вчиненного оперативники визначилися з колом підозрюваних. Відтак нещодавно правоохоронці затримали жителя одного з сіл району, проти якого свідчили наявні докази. Безробітний чоловік зізнався, що вдався до крадіжки, щоб роздобути грошей на власні потреби. Викрадене майно надвірнянець продав місцевій жінці за 500 гривень. Але і їй воно довго не слугувало, оскільки працівники міліції вилучили електрообладнання та інструменти і повернули законному власнику.

Наразі слідчим відділом Надвірнянського райвідділу міліції розпочатокримінальне провадження, передбачене ч.3 статті 185 Кримінальногокодексу України («Крадіжка, поєднана з проникненням у житло»). Санкціїцієї статті передбачають непривабливу перспективу чоловіку – позбавленняволі на строк від 3 до 6 років.