Вчора  заступник голови обласної державної адміністрації Роман Іваницький, відвідуючи з робочою поїздкою позаміський заклад оздоровлення та відпочинку «Спортивно-оздоровчий комплекс «Смерічка», що належить до Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника (с. Микуличин Яремчанської міської ради) взяв участь у офіційному відкритті першої оздоровчої дитячої зміни.

В цьому закладі під час першої зміни оздоровлюються 300 дітей віком 7-16 років, в тому числі тих, які потребують соціальної уваги та підтримки. Окрім дітей з Івано-Франківської області, під час цієї зміни оздоровлюються і діти з однієї з гімназій міста Києва.

Вітаючи, присутніх зі стартом цьогорічної оздоровчої кампанії, Роман Іваницький наголосив, що «місцеві органи виконавчої влади спільно з керівниками закладів роблять все для того, щоб оздоровлення дітей було якісним та безпечним, щоб діти, перебуваючи в оздоровчих закладах, мали належні умови для творчого, інтелектуального, культурного і фізичного розвитку».

Після офіційного відкриття зміни  заступник голови облдержадміністрації Р. Іваницький ознайомився з умовами перебування дітей у закладі, їх культурно-масовими, спортивними заходами, що проводитимуться в період оздоровлення.