Результат пошуку зображень за запитом "суд"

 

В Івано-Франківському міському суді відбулося підготовче засідання у справі Гавриш проти Замкового. Нагадаємо, 16 вересня 2017 року на громадських слуханнях щодо забудови промзони стався конфлікт між учасником АТО Олексієм Замковим та депутатом міськради «свободівцем» Петром Гавришем.

Результатом гучної сварки став ляпас по обличчю депутата. Відтак депутати від «Свободи» звернулись до Нацполіції зі скаргою на активіста. Досудове розслідування тривало кілька місяців, після чого прокуратура скерувала справу до суду.

Активісту Замковому інкримінують «погрозу або насильство щодо службової особи чи громадянина, який виконує громадський обов’язок». Петро Гавриш виступає потерпілим. Справу розглядає суддя Деркач. Сьогодні відбулося підготовче засідання. До судової зали прийшли десятки франківців, щоб висловити підтримку обвинуваченому.

На судовому засіданні визначилися зі списком свідків, який допитають у справі. Прокурор Синичак клопотав про виклик 15 свідків, серед яких учасники громадських слухань, представник ЗМІ, а також Вікторія Дротянко, начальника патронатної служби міського голови, та Оксана Савчук, секретаря міськради.

Останнім у списку прокурор був мер міста Руслан Марцінків. Адвокати потерпілого клопотали про виклик до суду шести свідків.

Розгляд справи по суті призначили на найближчий вівторок – 23 травня.