Як повідомлялося, сьогодні у суді адвокати потерпілого екс-міліціонера Михайла Ільницького просили долучити до справи матеріали про цивільний позов. У ньому йдеться про те, що вимагає від патрульного Леоніда Гончарука 1 мільйон гривень моральної шкоди та 33 тисячі матеріальної, пишуть Версії з посиланням на Фіртку.

Захист обвинуваченого Гончарука наполягав на тому, що обвинувальний акт містить порушення та зазначає, що обвинувачення, яке висунуте Гончаруку є неконкретним. Відтак просив повернути обвинувальний акт прокурору для усунення недоліків. Натомість адвокати Михайла Ільницького виступили проти задоволення клопотання про повернення обвинувального акту.

Суддя Дмитро Руденко, після двогодинного перебування у нарадчій кімнаті, ухваливповернути обвинувальний акт прокурору, оскільки він не відповідає вимогам законодавства. Ухвала може бути оскаржена в Апеляційному суді.

Захисник обвинуваченого зазначив, що вважає таку ухвалу Івано-Франківського міського суду законною та обгрунтованою.

Нагадаємо, що мова йде про зупинку франківським патрульним Л.Гончаруком автомобіля Skoda Octavia за порушення ПДР. Подія мала місце ще в червіні цього року. Тоді нетверезий водій не пред’явив ні посвідчення водія, ні страхівку. Від освідування він відмовився. Суд визнав затриманого водія винним по статтях 130 і 185 КУпАП: водіння в нетверезому вигляді і злісна непокора поліції, оштрафував на 10 200 грн, і на рік позбавив прав керування транспортними засобами.

П’яним за кермом виявився колишній полковник міліції Михайло Ільницький, брат якого – співробітник обласної прокуратури. А надати моральну підтримку водієві чомусь приїжджав місцевий “авторитет”, відомий в місті під кличкою Хімік. Є відео, яке підтверджує дані протоколу, та свідки, які підтверджують правомірність дій поліцейського. Згодом про це на своїй сторінці у Фейсбук писав начальник патрульної поліції міста Дмитро Міхалець та оприлюднив відео з місця події.

Ільницький подав позов проти Гончарука, зазначивши, що патрульний зламав йому мізинець.

Самого екс-міліціонера Ільницького, якого спіймали п’яним за кермом, Апеляційний суд звільнив від відповідальності  та повернув йому права.