На Верховинщині шахрай позичав старовинні гуцульські костюми і продавав їх

У вчиненні шахрайства правоохоронці підозрюють 25-річного жителя одного з сіл Верховинського району. Чоловік позичав у місцевих мешканців достатньо дорогі речі, а відтак спродував їх, повідомляє прес-служба УМВС області.

Приміром, верховинець у травні позичив два весільних костюми — для нареченої та нареченого, буцімто, для власного використання, однак до цього часу не повернув їх власникові. Варто зазначити, що це досить коштовний одяг, вартість кожного комплекту становить понад 10 тисяч гривень.

Працівники міліції з’ясували, що цей молодик практично відразу ж знайшов покупців на святкове гуцульське вбрання та збув його.

Крім того, з’ясувалося, що раніше він у такий же спосіб промишляв позиченими гуцульськими тобівками – сумочками, які він брав «під чесне слово» у місцевих жителів буцімто для фотографування туристів.

Нинішній фігурант кримінального провадження, до слова, раніше вже побував на лаві підсудних за аналогічні оборудки, але тоді йому було обрано покарання, не пов’язане з позбавленням волі.