news-image: Стали відомі імена коломийських освітян, яких затримали на хабарі

Сума коливалася від 800 до 900 доларів США, саме за таку неправомірну вигоду педагоги обіцяли посприяти в ступі до вузу, інформуєють в УЗЕ. 29 червня оперативники УЗЕ в Івано-Франківській області спільно з слідчими обласної поліції затримали хабарників, одного в службовому кабінеті, другого у власному автомобілі неподалік навчального закладу, пишуть Версії з посиланням на МІСТО.

Як стало відомо журналістам, затримали заступника директора з соціально-економічних питань і розвитку Коломийського навчально-науковий інституту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Ярослава Синітовича та заступника директора з навчальної роботи Коломийського економіко-правового коледжу Київського національного торговельно-економічного університету Миколу Боднарського.

Винагороду заступник директора коледжу одержав у службовому кабінеті, а заступник директора інституту — в автомобілі. Обіцяли, що абітурієнти потраплять на держзамовлення.

Досудове розслідування у кримінальних провадженнях, розпочатих за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК України, триває.

Працівникам освіти загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років ув’язнення з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю строком до 3 років, з конфіскацією майна.

Сьогодні, 30 червня, затриманим освітянам оберуть запобіжний захід. Зараз двоє знаходяться в ізоляторі тимчасового тримання.