Конференція TEDx відбуватиметься вп’яте. Цьогорічна тема – “Power of mind” (“Сила розуму”), пишуть Версії з посиланням на Фіртку.

Організатори прагнуть показати гостям яскраві приклади сили розуму успішних людей. Зокрема під час конференції команда проекту представила імена перших трьох спікерів.

Алан Янг – колишній голова та головний виконавчий директор провідної американської фірми Power Young&Company, сьогодні волонтер Корпусу Миру в Україні.

Іван Малкович – видавець, поет нащадок галицької шляхти, кавалер міжнародного Ордену Усмішки.

Ярема Стецик художник, музикант дизайнер.

“Це далеко не весь список спікерів. Ми очікуємо відповіді від президента УКУ Бориса Гудзяка та в.о. міністра охорони здоров’я Уляни Супрун”, – зазначає співорганізатор Христина Вінтонів.

Продаж квитків стартує уже сьогодні, вартість 200 гривень.

“Традиційно, чим менше часу залишатиметься до події тим дорожчою ставатиме вартість”, – зазначає координатор технічної частини Олег Регуш.

Для продажу квитків та інформації щодо цьогорічної та попередніх конференцій команда презентувала сайт tedxivanofrankivsk.com.

Окрім сайту квитки можна буде придбати на сторінці TEDxIvanoFrankivsk у мережі Фейсбук. Організатори приготували подарунок для найвідданішого прихильника TEDx, який першим придбає квиток. Він отримає у подарунок ще один.

“Ми хочемо показати нашим гостям яскраві приклади сили розуму, яка відобразилась в діях і результатах. Показати на прикладі успішних людей, які втілили власні ідеї в життя та закарбувались у пам’яті багатьох інших людей”, – розповів організатор Михайло Джогола.

Загалом планується виступ 10-12 спікерів.

Зауважимо цьогоріч зміниться місце проведення заходу – конференція відбудеться 30 вересня у кіноконцертному залі “Арена Центр.

Нагадаємо, TEDx – це унікальні щорічні конференції, що проходять у різних куточках світу та присвячені ідеям, котрі варті поширення. В Україні перша конференція пройшла в 2009 році, Івано-Франківськ перейняв естафету у 2013.