В Україні перша конференція пройшла у 2009 році. Івано-Франківськ перейняв цю естафету у 2013 році.

Менш ніж за місяць, а саме 29 жовтня, на сцені Івано-Франківської обласної філармонії пройде уже третя за рахунком конференції TEDx. Цього разу вона пройде у новому для Івано-Франківська форматі TEDxWomen, де спікерами заходу стануть виключно жінки, пишуть Версії з посиланням на Стик.

«Такий унікальний формат конференції вперше проходитиме в нашому місті, та шостий раз в Україні, починаючи з 2009 року, коли розпочалась історія українського TEDx. Своїми історіями успіху поділяться 12 відомих українських жінок, визнані спеціалісти у своїй галузі, які мають що розказати франківцям. Сьогодні ми розкриємо імені наступних трьох спікерів TEDxIvanoFrankivskWomen, що уже зовсім скоро виступлять на франківській сцені», – зазначила ліцензіат проекту TEDxIvanoFrankivskWomen Христина Вінтонів.

Відтак, 29 жовтня, до Івано-Франківська завітає Вікторія Єсауленко – директор з маркетингу ЮФ “Астерс”, колумніст Forbes Woman Ukraine та член Спілки журналістів України. За її плечима сотні публікацій у таких виданнях як «The Ukrainian», «Бізнес», «Chercher la Femme», «10 Days», «Beauty times», «Building», «UJBL», «Юридична практика» та «Travel”.

Олена Тараріна – практичний психолог вищої категорії, сертифікований арт-терапевт, бізнес-тренер та коуч, президент Східноукраїнської асоціації арт-терапії.


Олександра Говоруха – менеджер з зовнішніх комунікацій в ІТ-компанії Ciklum, яка з власного досвіду знає як починати все з нуля в новій сфері і новому місті, та поділиться з франківцями своїми лайфхаками.

Нагадаємо, що до конференції TEDxIvanoFrankivskWomen залишилось менше місяця. Придбати квиток на захід можна на офіційному сайті tedxwomen.if.ua. Конференція відбудеться за підтримки інвестиційно-будівельної компанії “Вертикаль”.