Результат пошуку зображень за запитом "микола саєвич"

Як повідомлялося раніше, багаторічний керівник “Водоекотехпрому” вирішив написати заяву на звільнення. Причиною звільнення вважають кримінальні провадження, які розслідуються правоохоронцями за фактами ймовірного привласнення, розтрати майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем.

М.Саєвич інформацію про звільнення підтвердив. Однак, як пише видання “Галка”, причиною звільнення він вказує власне бажання та те, що отримав цікавішу пропозицію у бізнес-сфері.

Саєвич вважає, що вивів роботу “Водоекотехпрому” на стабільний рівень роботи. Найголовніші завдання, які потрібно завершити в цьому році – запуск нової насосної станції у Пасічній та ремонт водогону на Вовчинецькій на фінішному етапі.

Водночас, як стало відомо СТИК з власних джерел, міський голова Руслан Марцінків наступником Саєвича бачить екс-депутата міської ради від ВО “Свобода” Романа Кімачука, який зараз займає посаду директора із стратегічного розвитку КП “Івано-Франківськводоекотехпром”,  пишуть Версії з посиланням на Стик.