Результат пошуку зображень за запитом "ТОВ «Карпатнафтохім»"

На цій посаді Іван Підсадюк змінив Володимира Шулиндіна, який очолював підприємство з 2012 року і був призначений “ЛУКОЙЛом”.

На калуському хімічному комплексі Іван Михайлович загалом пропрацював 37 років, , пишуть Версії з посиланням на “Нафтохімік-Калуш”.

Іван Підсадюк народився у 1958 році. Розпочав він свою трудову біографію ще тоді на ВО «Хлорвініл» із посади машиніста компресорних установок цеху з виробництва рідкого хлору. Але вже через два роки молодого і перспективного спеціаліста призначили майстром цеху двоокису кремнію аеросилу. У цей період Іван Підсадюк вступив до Івано-Франківського інституту нафти і газу, який успішно закінчив у 1987 році. Згодом його призначили начальником цеху двоокису кремнію аеросилу. На цій посаді він у цілому пропрацював більше п’яти років.

У 1992 році Івана Підсадюка призначили головним інженером заводу каустичної соди і хлору («Діанат») концерну «Оріана». І хоча в період аж до 2003 року змінювалися власники заводу «Діанат», його підпорядкування, але Іван Михайлович залишався на посаді головного інженера цього технічно складного та екологічно важливого об’єкта.

Зі створенням на базі нафтохімічних виробництв ВАТ «Оріана» спільно з ВАТ «ЛУКОЙЛ» спочатку товариства «ЛУКОР», а в 2006 році і «Карпатнафтохім» Іван Підсадюк працював заступником начальника з технічних питань виробництва хлору і каустичної соди.

Починаючи з 2006 року, розпочався дуже відповідальний період у житті – будівництво установки з виробництва хлору і каустичної соди, яке він очолив. Спорудження фактично нового заводу за ліцензією німецької фірми «УДЕ» тривало чотири роки.

Після введення в дію нової установки Іван Підсадюк став спочатку заступником начальника виробництва хлорвінілу і каустичної соди, а в 2012 році – його начальником.

Але вже через кілька місяців Івана Підсадюка було призначено заступником генерального директора ТОВ «Карпатнафтохім», а через деякий час – першим заступником генерального директора – головним інженером Калуського нафтохімічного комплексу.