“За 100 днів нам вдалося створити боєздатний  батальйон “Івано-Франківськ”. Хлопці отримали відповідну підготовку та проходили службу в зоні АТО. Той героїзм, який вони показали на Сході України, став прикладом для нас усіх. Сьогодні ми вже знаємо, що знову втратили трьох побратимів. Доля ще 7 – невідома”, – повідомив Микола Семенишин.

Після цього було оголошено хвилину мовчання за загиблими.

Нагадаємо, 31 липня 120 бійців батальйону прийняли присягу на вірність Україні, в перших числа серпня відправились у зону бойових дій на сході України. Брав участь у боях під Іловайськом та подальшій обороні Іловайська.

31 серпня командир батальйону Олександр Поліщук з 17 бійцями вирвалися з оточення під Іловайськом, рушили на Дніпропетровськ, чотирьох поранених вертольотом відправили у госпіталь.

У боях під Іловайськом загинули 8 бійців батальйону «Івано-Франківськ» — повідомлено на офіційному сайті МВС України, серед яких Зорян Білінський, Михайло Погорєлов, Андрій Карабінович.

12 вересня у зону АТО відправився зведений батальйон правоохоронців УМВС Івано-Франківської області у кількості 95 чоловік .