Результат пошуку зображень за запитом "Марія Рудик Воля Франківськ"

10 листопада 2017 р. на офіційній сторінці прокуратури Івано-Франківської області повідомили про складений адміністративний протокол за порушення вимог ч. 2 ст. 52 ЗУ «Про запобігання корупції» депутатом Івано-Франківської обласної ради, який є суб’єктом декларування.

Правоохоронними органами було встановлено, що депутат придбав за 213 тисяч гривень автомобіль Mitsubishi Outlander, та не повідомив Національне агентство з питань запобігання корупції про суттєві зміни в майновому стані. Адмінпротокол направили до суду.

За інсайдерською інформацією, яка наразі перевіряється, йдеться про депутата облради від фракції “Воля” Марію Рудик. Директор навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти в Івано-Франківській області була обрана депутатом на 4 окрузі та представляє інтереси богородчанської громади.

Версії звернулись до Марії Рудик, щоб підтвердити чи спростувати інформацію. Проте депутат відмовилась коментувати ситуацію, назвавши справу проти неї – політичним замовленням.

Втім депутат не заперечує, що справді придбала нову автівку. Оскільки в грудні минулого року потрапила в ДТП та розбила попередню машину. Очевидно, йдеться про KIA SOUL, який обраниця придбала в травні 2015 року. Тому вже січні у депутата від “Волі” з’явився новий Mitsubishi Outlander. За словами Марії Рудик, автомобіль оформлений по дорученню. Втім НАЗК про суттєві зміни в майновому стані не повідомила, оскільки планувала це зробити в 2018 році при заповненні декларації.

Версії проаналізували офіційні реєстри та виявили, що справу справді призначали до розгляду. 22 листопада 2017 р. суддя Івано-Франківського міського суду Наталія Деркач розглядала справу про адмінправопорушення за номером 344/14747/17. Особа, яка притягається до адміністративної відповідальності – Рудик Марія Олександрівна, суть позову – порушення вимог фінансового контролю.

У підсумку, 28. 02. 2018 року депутат Марія Рудик Івано-Франківським міськсудом(Категорія справи № 344/14747/17)визнана винною у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст.172-6 ч.2 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Нагадаємо, Марія Рудик, яка більшу частину свого трудового стажу працювала на державій роботі та буда директором навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти в Івано-Франківській області, придбала за 213 тисяч гривень автомобіль Mitsubishi Outlander 2009 року випуску та не задекларувала її в НАЗК.