Результат пошуку зображень за запитом "гральний бізнес"
Версії отримали відповідь від Управління захисту економіки на свій запит щодо боротьби з гральним бізнесом на території області.

Після закриття грального залу в Богородчанах, при якому був присутній репортер Версій, видання направило запит в правоохоронні органи з метою дізнатися скільки викрито нелегальних гральних закладів в області та місті.

З отриманої відповіді від Управління захисту економіки в Івано-франківській області Версії довідалися, що з  початку 2016 року на території області припинено діяльність 27 закладів, у яких надавалися послуги у сфері грального бізнесу. Протягом півріччя відкрито 18 кримінальних проваджень за ознаками складу кримінального правопорушення передбаченого ст. 203-2 КК України (організація та зайняття гральним бізнесом).

На даний час (з врахуванням залишку минулого року) в провадженні слідчих підрозділів ГУНП в області залишається 20 кримінальних проваджень, по яких триває досудове розслідування.

Із гральних закладів вилучено 125 одиниць комп’ютерної техніки, 4 термінали, 3 гральних автомати, 3 покерні столи та 34 тисячі гривень.

Також, під час під час здійснення досудового розслідування по одному з проваджень було виявлено, так звану “кришу”, яка складалася з працівників правоохоронних органів керівної ланки.

Нам повідомили, що працівниками Управління захисту економіки області проводиться постійний моніторинг стану роботи з протидії проявам грального бізнесу в Івано-Франківській області.

1 1_ 1-2