Результат пошуку зображень за запитом "субсидія"

Нещодавно у соцмережі оприлюднили світлини черги за субсидіями, яка розтягнулася на декілька поверхів.

За словами заступника директора департаменту соціальної політики Оксани Жишото їхнім відділом здійснений обрахунок субсидій для 40-ка тисяч мешканців Івано-Франківська, пишуть Версії.

«Для тих осіб, яким була призначена субсидія з травня місяця, чи, навіть, якщо вона вийшла нульова, ми на жовтень провели автоматичний розрахунок субсидії. Це означає, що ми визначили її розмір без звернення громадян», – розповіла Оксана Жишото.

Нещодавно Уряд вніс зміни, відповідно до яких для призначення субсидії з першого жовтня беруться доходи громадян за перше півріччя 2017 року. Тож згідно з положенням відділ субсидій подає запити в податкову службу, пенсійний фонд, а вже потім здійснює розрахунок субсидій. Однак, у відділі субсидій наголошують, що при зміні складу сім’ї та зміні доходів, громадяни повинні в місячний термін звернутись із відповідною заявою до відділу на розрахунок нової субсидії.

«На даний час проведений обрахунок субсидії для 40 тисяч мешканців міста, які хочуть тепер отримати результат. Відповідно, за один день ми не можемо осилити ту кількість людей. Тому і виникають черги», – додала заступник директора департаменту соціальної політики.

Як стало відомо, терміну видачі результатів розрахунку субсидій для франківців нема. Їх можна отримати щоденно до 17.00 год. сьогодні-завтра або через місяць. І якщо не взяти розрахунку, то можна за квитанціями звірити його.

«Після здійснення нарахування ми повідомляємо про розмір призначеної субсидії всі організації. Людина, коли отримає платіжку від організації буде бачити, яка їй зарахована субсидія і тоді оплачує те, що вони по залишку їй нараховують. Крім того, у нас здійснюється Інтернет-розсилка, але для тих громадян, які зареєстровані на сайті http://balance.if.ua або http://domivka.if.ua/home. Тож якщо є зафіксована електронна адреса, їм приходить розрахунок автоматично», – повідомила Оксана Жишото.

Проте, якщо мешканці все ж таки бажають отримати розрахунок субсидії «на руки» в місті працюють також інші відділення, де можна це зробити: вул. Івана Павла ІІ 4, Мазепи 185 і на Галицькій 124а. Там працюють представники відділу субсидій, які теж приймають документи і видають результати. Туди можуть звертатись мешканці Івано-Франківська, які проживають у будь-якому з районів міста.