На шість мільйонів дешевше: капітальний ремонт навколо міського озера робитиме “Трейдзахідбуд”

17 березня на платформі електронних закупівель “Прозоро” відбувся аукціон з визначення підрядника на капітальний ремонт пішохідної зони з влаштуванням велодоріжки навколо центрального міського озера.

Про це пишуть Версії з посиланням на Галку.

Замовник – Департамент житлової, комунальної політики та благоустрою Івано-Франківської міської ради, передбачив на фінансування цих робіт на 21 мільйон гривень.

До участі в тендері зголосилися чотири фірми – ТОВ “Трейдзахідбуд”, ТОВ “Шляхбуд-ІФ”, ТОВ “Івано-Франківськавтодор” та ТОВ “Івано-Франківська дорожня служба”.

З самого початку торгів “Трейдзахідбуд” запропонував найнижчу ціну – 15 мільйонів 343 тисячі 226 гривень, тоді як верхня планка цінова склала 18 млн 800 тисяч (Дорожня служба).  На третьому раунді торгів “Шляхбуд-ІФ” спробував “вирвати” тендер, запропонувавши на гривню менше від “Трейдзахідбуду”, однак останні виявили готовність ремонтувати рекреаційну зону за ще нижчу ціну – 15 мільйонів 237 тисяч гривень, що на майже шість мільйонів гривень менше від проектної ціни, інформує “Галка”.

Відтак, фірма “Трейдзахідбуд” перемогла у тендері.

Навколо озера мають зрізати старі і аварійні дерева, облаштувати гумову бігову доріжку та частково прокласти велодоріжку, поремонтувати пішохідні шляхи. Крім того, встановлять нове освітлення.

У Департаменті житлової, комунальної політики вже повідомили “Галці”, що перед укладанням договору з переможцем, проведуть ретельне вивчення запропонованої ним цінової документації.

аукціон озеро