Результат пошуку зображень за запитом "патрульна поліція"

Ніхто не каже, що буде легко. На цій роботі ви не здобеудете якихось преференцій чи пільг. Та тут ви станете частиною команди. Ви станете тим, кому будуть довіряти. І не чекатимуть нічого взамін.

Не страшно, коли юрба закидує камінням. Страшно, коли з каменем у руках стоять знайомі. Та разом ми зможемо багато.

Працюємо вже майже два роки. Скарг і прокльонів у свій бік наслухались, та щире “Дякую!” від матері зі сльозами на очах, якій повернули загублену дитину, нівелює весь негатив.

Це не робота, це служба. Це – стиль життя і стиль поведінки. Зміни себе – і світ стане іншим. Стань частиною великого, стань частиною змін, – написав  Дмитро Міхалець.

Ніхто не каже, що буде легко. На цій роботі ви не здобудете якихось преференцій чи пільг. Та тут ви станете частиною команди. Ви станете тим, кому будуть довіряти. І не чекатимуть нічого взамін.Не страшно, коли юрба закидує камінням. Страшно, коли з каменем у руках стоять знайомі. Та разом ми зможемо багато.Працюємо вже майже два роки. Скарг і прокльонів у свій бік наслухались, та щире "Дякую!" від матері зі сльозами на очах, якій повернули загублену дитину, нівелює весь негатив.Це не робота, це служба. Це – стиль життя і стиль поведінки. Зміни себе – і світ стане іншим. Стань частиною великого, стань частиною змін!

Posted by Dmytro Mikhalets on Thursday, October 12, 2017